Regulamin Turnieju Hearthstone

 1. Turniej Heartstone odbywa się jako część Konwentu Opolcon 2017.
  Każdy z uczestników turnieju jest najpierw uczestnikiem imprezy, potem turnieju.
 2. W turnieju mogą brać udział gracze posiadający konto Hearthstone na serwerze europejskim.
 3. Turniej jest przewidziany na maksymalnie 64 graczy i odbywa się w dniu 18.11.2017 od godziny 10:15. W przypadku większej ilości chętnych o udziale w turnieju będzie decydować kolejność zgłoszeń.
 4. Aby wziąć udział w turnieju należy wysłać formularz zgłoszeniowy na stronie Opolcon.pl. Zapisy trwają do dnia 12.11.2017 do godziny 23:59.
 5. Po zamknięciu zapisów gracze otrzymają informację dotyczącą wpłacenia WPISOWEGO w wysokości 5 zł od osoby oraz przesłania screenów zawierających przygotowane na turniej decki. Decki nie będą publikowane i dostęp do nich będą mieć jedynie organizatorzy.
 6. Każdy uczestnik przygotowuje na turniej 4 talie, z których jedna zostaje zbanowana przez przeciwnika. O kolejności blokowania talii decyduje rzut monetą. Każdy deck musi być stworzony dla innej klasy.
 7. Turniej rozgrywany jest w formule conquest – wygrywający deck odpada. Aby pokonać przeciwnika należy wygrać mecze wszystkimi trzema granymi przez siebie deckami. Po zakończeniu meczu gracze mają prawo zapytać organizatorów czy karty budzące ich wątpliwość były zgłoszone do turnieju. W przypadku zauważenia przez organizatora karty innej niż zgłoszona na screenie będzie to traktowane jako próba oszustwa i gracz zostanie wykluczony z turnieju. Wszystkie spory rozstrzyga organizator.
 8. Ze względu na duża ilość graczy i ograniczenia czasowe turniej rozgrywany będzie poprzez drabinkę, gracz który przegra swój pojedynek odpada z turnieju.
 9. Aby uniemożliwić podmianę decków każdy gracz biorący udział w turnieju może posiadać jedynie 4 przygotowane decki na swoim koncie Hearthstone, dlatego zalecamy wcześniejszą archwilizację swoich talii.
 10. W turnieju można używać jedynie kart należących do formatu standard.
 11. W trakcie rozgrywek organizatorzy będą przechodzić wokół stanowisk do gry i sprawdzać czy grane karty zgadzają się ze zgłoszonymi screenami.
 12. Nagrodami w turnieju są gadżety związane z Hearthstone oraz nagrody rzeczowe przygotowane przez Opolcon.
 13. PRZYPOMINAMY że każda osoba biorąca udział w turnieju jest uczestnikiem konwentu i obowiązuje ją również regulamin konwentu. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica aby wejść na teren szkoły podczas trwania Opolconu