Blok dziecięcy

Blok dziecięcy

Wasza wysokość!
Kłania się do Was blok dziecięcy. Proszę słuchać uważnie, bo będzie się działo! Oto wiadomość dla wszystkich małych księżniczek i królewiczów, dla młodych odkrywców i artystów. Przygotujcie się na całą sobotę pełną atrakcji – od godziny 9:00 do 20:00.
Po pierwsze!
Co to za król i królestwo bez zamku? Spokojna głowa, wszystko zbudujemy. Potrzebne nam będzie jednak dużo wyobraźni. Do pracy użyjemy też kartonów, kolorowego papieru i farb.
O godzinie 12:00 czeka nas pierwsze wyzwanie – będzie nim konkurs plastyczny. Na razie nie mogę nic zdradzić… powiem tylko w tajemnicy, że prace wykonywać będziemy techniką kolażu. I będzie to dość niezwykła sprawa.
W godzinach od 14:00 do 17:00 spróbujemy swoich sił na warsztatach ceramicznych.
Wieczorem zapraszamy małych i dużych do magicznego teatru improwizacji, gdzie każdy może stać się zupełnie inną postacią. Od 18:00 tworzyć będziemy interaktywny spektakl, na który zapraszamy wszystkie dzieciaki.
Oprócz tego, przez cały dzień działać będzie kącik rysunkowy, w którym malować można nie tylko po kartkach, ale także po materiale, gipsie i olbrzymich kolorowankach.
No tak! Prawie zapomniałam, malować będziemy również twarze, dla wszystkich znajdą się rekwizyty i przeróżne stroje. Przy wejściu każde dziecko otrzyma opaskę z numerem telefonu do rodzica/opiekuna. W sali pojawi się też specjalne miejsce na dziecięcy bagaż. Każda torba/plecak/kurtka będzie mogła zaczekać tam na swojego właściciela.
Uwaga!
Podczas warsztatów używać będziemy brudzących materiałów, takich jak farby, klej oraz glina – prosimy więc o stosowny ubiór.
Do zobaczenia!
Ekipa do spraw Bloku Dziecięcego

Skip to content