Regulamin Turnieju Hearthstone Battlegrounds

  1. W turnieju mogą brać udział gracze posiadający konto Hearthstone na serwerze europejskim.
  2. Turniej jest przewidziany na maksymalnie 32 graczy i odbywa się w dniu 18.09.2021 o godzinie 10:15. W przypadku większej ilości chętnych o udziale w turnieju będzie decydować kolejność zgłoszeń.
  3. Aby wziąć udział w turnieju należy wysłać formularz zgłoszeniowy zawierający battletag oraz e-mail kontaktowy. Zapisy trwają do dnia 16.09.2021 do godziny 23:59. Po zamknięciu zapisów na wydarzeniu dotyczącym turnieju zostaną opublikowane listy graczy zgłoszonych do turnieju. Jeśli do czasu zakończenia zapisów limit graczy nie zostanie osiągnięty, to będzie można dopisać się do listy bezpośrednio przed turniejem.
  4. Formuła turnieju zostanie przedstawiona bezpośrednio przed samymi rozgrywkami, ponieważ zależy ona od ilości zgłoszeń. Każdy zawodnik rozegra przynajmniej 2 partie.
  5. Zawodnicy będą zbierali punkty za rozgrywki i 8 z największą liczbą punktów trafi do finału. Punkty za zajęcie miejsc 1-8 to kolejno: 12, 9, 7, 5, 4, 3, 1, 0.
  6. Finał będzie składał się z 3 meczy rozgrywanych przez 8 najlepszych graczy. Zasady zdobywania punktórw nie zmieniają się. Turniej wygrywa osoba z największą liczbą punktów. W przypadku remisu zwycięża osoba, która miała najwięcej pierwszych miejsc, następnie drugich miejsc, a następnie liczba trzecich miejsc.
  7. Nagrodami w turnieju są gadżety związane z Hearthstone oraz nagrody rzeczowe przygotowane przez Opolcon.
  8. PRZYPOMINAMY że każda osoba biorąca udział w turnieju jest uczestnikiem konwentu i obowiązuje ją również regulamin konwentu. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica aby wejść na teren szkoły podczas trwania Opolconu!

Możliwość skontaktowania się z organizatorami i pozostałymi drużynami będzie również na facebookowym wydarzeniu.