Regulamin Turnieju League of Legends

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.0.48″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_post_title meta=”off” featured_image=”off” _builder_version=”3.11″][/et_pb_post_title][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.11″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

 1. W turnieju mogą brać udział drużyny składające się z 5 graczy podstawowych i 1 gracza rezerwowego.
 2. Turniej jest rozgrywany w formule 5 na 5 na mapie summoner’s rift. Gracze muszą posiadać konta na serwerze EUNE. Każdy gracz może wystąpić tylko w jednej drużynie.
 3. Drużyny można zgłaszać do 6.09.2021 do godziny 23:59. Aby zgłościć drużynę kapitan musi wypełnić formularz zgłoszeniowy zawierający: nazwę drużyny, nicki członków drużyny z wyszczególnieniem kapitana, numer kontaktowy do kapitana (potrzebny w przypadku, gdy jedna z drużyn nie stawi się na turnieju i będzie rozlosowywana dzika karta). Jeśli gracze rozgrywający mecze nie będą się zgadzać z graczami w zgłoszeniu drużyna zostaje wyeliminowana. E-mail podany przy zgłosieniu jest adresem kontaktowym w sprawach turnieju.
 4. W dniu 8.09.2021 zostanie rozlosowana drabinka eliminacyjna w celu wyłonienia 8 drużyn które wezmą udział w turnieju głównym. Eliminacje będą się odbywały online. Kapitanowie otrzymają informację z kim będą rozgrywać eliminacje i kontakt do przeciwnika w celu rozegrania meczu do 1 zwycięstwa (best of 1).
 5. Eliminacje będą rozgrywane od 9 do 13 września. By zgłosić wynik meczu należy przesłać screen z pokoju przed meczem oraz screen pomeczowy na email turniejlol@opolcon.pl . W razie problemów w skontaktowaniu się z drużyną przeciwną prosimy o kontakt z organizatorem turnieju. Jeśli zgłosi się więcej niż 16 drużyn w dniach od 14 do 16 września rozegrana zostanie dodatkowa runda eliminacji.
 6. Turniej głowny zostanie rozegrany w dniu 18.09.2021 o godzinie 10:00 i weźmie w nim udział 8 drużyn wyłonionych w eliminacjach. WPISOWE wynosi 25zł od drużyny, o ile zostanie ono wpłacone między 20 a 30 sierpnia. Po tym terminie wpisowe wynosi 40 zł. Dane do przelewu wpisowego będą przesyłane w dwóch terminach (24.08 oraz 6.09). W razie braku wniesienia opłaty do czasu rozlosowania par eliminacyjnych drużyna nie przystąpi do turnieju. Mecze będą rozgrywane w Zespole Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki. Gracze mogą przynieść własny sprzęt do gry. Zapewniamy komputery, które umożliwiają rozegranie turnieju finałowego, jednak zalecamy przyniesienie własnego sprzętu.
 7. Turniej główny będzie rozgrywany przez drabinkę turniejową w formule do 1 zwycięstwa (best of 1), finał do 2 zwycięstw (best of 3). Z doświadczenia wiemy że turniej trwa cały dzień dlatego radzimy zarezerwować sobie czas od 9:30 do około 20:30.
 8. Wszelkie próby oszustwa będą karane. Sytuacje sporne rozstrzyga organizator. W razie wątpliwości prosimy o kontakt na email turniejlol@opolcon.pl .
 9. W razie wystąpienia problemów technicznych można zastosować pauzę po wcześniejszym uprzedzeniu drużyny przeciwnej. Jeśli problemy techniczne wystąpiły przed 5 minutą gry można powtórzyć mecz pod warunkiem że drużyna przeciwna się na to zgodzi.
 10. Aby zachować płynność przeprowadzania rozgrywek na turnieju finałowym drużyny mają nie więcej niż 10 minut na przygotowanie się do rozpoczęcia meczu oraz nie więcej niż 5 minut na opuszczenie sali po meczu.
 11. Nagrodami w turnieju są Riot Points oraz nagrody rzeczowe.
 12. PRZYPOMINAMY że każda osoba biorąca udział w turnieju jest uczestnikiem konwentu i obowiązuje ją również regulamin konwentu. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica aby wejść na teren szkoły podczas trwania Opolconu!

  Możliwość skontaktowania się z organizatorami i pozostałymi drużynami będzie również na facebookowym wydarzeniu.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]