Regulamin turnieju PVP Pokemon GO

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.11″][et_pb_row _builder_version=”3.11″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.11″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_post_title meta=”off” _builder_version=”3.11″][/et_pb_post_title][et_pb_text _builder_version=”3.11″]

  1. W turnieju mogą brać udział gracze posiadający konto w Pokemon Go.
  2. Turniej jest przewidziany na maksymalnie 32 graczy i odbywa się w dniu 18.09.2021 o godzinie 17:00. W przypadku większej ilości chętnych o udziale w turnieju będzie decydować kolejność zgłoszeń.
  3. Aby wziąć udział w turnieju należy wysłać formularz zgłoszeniowy zawierający nazwę gracza oraz e-mail kontaktowy. Zapisy trwają do dnia 16.09.2021 do godziny 23:59. Po zamknięciu zapisów na wydarzeniu dotyczącym turnieju zostaną opublikowane listy graczy zgłoszonych do turnieju. Jeśli do czasu zakończenia zapisów limit graczy nie zostanie osiągnięty, to będzie można dopisać się do listy bezpośrednio przed turniejem.
  4. Turniej będzie rozgrywany poprzez podwójną drabinkę, co oznacza że gracze z górnej części drabinki po przegranym pojedynku trafiają do drabinki przegranych. Druga przegrana w turnieju eliminuje gracza z turnieju. Finał jest rozgrywany pomiędzy zwycięzcą górnej drabinki i zwycięzcą dolnej drabinki w formule BO3 (do 2 zwycięstw). Osoba, która dotarła do finału z górnej drabinki od razu zaczyna rozgrywkę finałową z 1 punktem.
  5. Cały turniej będzie składał się z 3 mniejszych turniejów: Great League(do 1500 CP), Ultra League (do 2500 CP) oraz Master League (bez limitu CP).
  6. Gracze mogą wybierać do walki dowolne pokemony znajdujące się w limicie CP. Do każdego pojedynku gracz może wybrać inne pokemony. Turnieje będą rozgrywane po kolei, więc każdy gracz może wziąć udział we wszystkich trzech. Jedno konto gracza może być używane wyłącznie przez jedną osobę, a każdy gracz może zgłosić do turnieju tylko jedno konto.
  7. Nagrody są przewidziane dla finalistów wszystkich 3 turniejów. Nagrodami w turnieju są nagrody rzeczowe przygotowane przez Opolcon.
  8. PRZYPOMINAMY że każda osoba biorąca udział w turnieju jest uczestnikiem konwentu i obowiązuje ją również regulamin konwentu. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica aby wejść na teren szkoły podczas trwania Opolconu!

Możliwość skontaktowania się z organizatorami i pozostałymi drużynami będzie również na facebookowym wydarzeniu.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]