Regulamin turnieju Wild Rift

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.11″][et_pb_row _builder_version=”3.11″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.11″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_post_title meta=”off” _builder_version=”3.11″][/et_pb_post_title][et_pb_text _builder_version=”3.11″]

 1. W turnieju mogą brać udział drużyny składające się z 5 graczy podstawowych i 1 gracza rezerwowego.
 2. Turniej jest rozgrywany w formule 5 na 5 na mapie summoner’s rift. Gracze muszą posiadać konta na serwerze EUNE. Każdy gracz może wystąpić tylko w jednej drużynie.
 3. Drużyny można zgłaszać do 16.09.2021 do godziny 23:59. Aby zgłościć drużynę kapitan musi wypełnić formularz zgłoszeniowy zawierający: nazwę drużyny oraz nicki członków drużyny z wyszczególnieniem kapitana. Jeśli gracze rozgrywający mecze nie będą się zgadzać z graczami w zgłoszeniu drużyna zostaje wyeliminowana. E-mail podany przy zgłosieniu jest adresem kontaktowym w sprawach turnieju.
 4. Turniej jest przewidziany na 8 drużyn, a o udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń. Jeśli zainteresowanie turniejem będzie duże, to organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany formuły turnieju, by udział w nim mogło wziąć więcej drużyn.
 5. Turniej głowny zostanie rozegrany w dniu 18.09.2021 o godzinie 10:00. Mecze będą rozgrywane w Zespole Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki. Turniej rozgrywamy tylko i wyłącznie na własnych smartfonach.
 6. Turniej główny będzie rozgrywany przez drabinkę turniejową w formule do 1 zwycięstwa (best of 1), finał do 2 zwycięstw (best of 3). Turniej jest przewidziany w godzinach 10:00-17:00.
 7. Wszelkie próby oszustwa będą karane. Sytuacje sporne rozstrzyga organizator. W razie wątpliwości prosimy o kontakt na email turniejlol@opolcon.pl .
 8. W razie wystąpienia problemów technicznych można zastosować pauzę po wcześniejszym uprzedzeniu drużyny przeciwnej. Jeśli problemy techniczne wystąpiły przed 5 minutą gry można powtórzyć mecz pod warunkiem że drużyna przeciwna się na to zgodzi.
 9. Aby zachować płynność przeprowadzania rozgrywek na turnieju finałowym drużyny mają nie więcej niż 10 minut na przygotowanie się do rozpoczęcia meczu oraz nie więcej niż 5 minut na opuszczenie sali po meczu. W czasie przygotowań kapitanowie drużyn będą losować strony oraz banować po dwóch bohaterów, których nie będzie można wybrać w wyborze postaci. Prosimy o wcześniejsze ustalenie banów z drużyną.
 10. Nagrodami w turnieju są Riot Points oraz nagrody rzeczowe.
 11. PRZYPOMINAMY że każda osoba biorąca udział w turnieju jest uczestnikiem konwentu i obowiązuje ją również regulamin konwentu. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica aby wejść na teren szkoły podczas trwania Opolconu!

Możliwość skontaktowania się z organizatorami i pozostałymi drużynami będzie również na facebookowym wydarzeniu.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Skip to content