Sekcje obsługi

Porządkowi
Sekcja porządkowa zajmuje się całą gamą najpotrzebniejszych na konwencie zajęć, od dbania o czystość, po przenoszenie rzeczy tam, gdzie powinny się znaleźć, aż do pomocy uczestnikom w odnalezieniu się na konwencie. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, to jest to wybór dla Ciebie.

Akredytacja
Akredytacja : miejsce , które każdy uczestnik musi odwiedzić. Tutaj wydajemy plakietki, udzielamy pierwszych , niezbędnych informacji, a przede wszystkim serdecznie witamy każdego z przybyłych 

Techniczni
Techniczni dbają o sprzęt niezbędny do sprawnego funkcjonowania konwentu – laptopy, rzutniki, głośniki, kable, zasilacze. Jeśli nie straszny Ci blue screen i umiesz wsadzić kabel USB za pierwszym razem – to sekcja dla Ciebie.

Zabezpieczenie
Zabezpieczenie to cześć obsługi konwentu, która ma za zadanie zadbać o wasze bezpieczeństwo – każdy przecież chce czuć się bezpiecznie na imprezie prawda? Może to dzięki tobie inni uczestnicy będą mogli spać spokojnie?

Medycy
Tam, gdzie przewija się armia uczestników i wspólnie rozpala się płomień wyobraźni, nietrudno o wypadek. I na ten wszelki wypadek są nasi medycy. Jeśli masz wiedzę z zakresu pierwszej pomocy i chcesz ją wykorzystać na konwencie to sekcja dla Ciebie.

Magazyn
Przy tak dużej imprezie jak nasza, wiadome jest, że zużywamy ogromne ilości zaopatrzenia. Dlatego też nasza sekcja logistyczna zajmuje się uporządkowaniem, katalogowaniem, wydawaniem tego co już mamy i dbaniem o to by nasze zapasy nie świeciły pustkami.

Rozrywka elektroniczna
Być elektrohelperem to rozrywka, ale też odpowiedzialność. Instaluje/deinstaluje on gry, przenosi krzesła i stoły, i przede wszystkim, opiekuje się salami pełnymi robotów, konsol starej i nowej generacji, dronów i innych cudów techniki. Jest oczami i uszami organizatorów w jednych z najbardziej ruchliwych miejsc na konwencie

Skip to content