Sekcje obsługi

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.11″][et_pb_row _builder_version=”3.11″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.11″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_post_title meta=”off” _builder_version=”3.11″][/et_pb_post_title][et_pb_text _builder_version=”3.11″]

Porządkowi
Sekcja porządkowa zajmuje się całą gamą najpotrzebniejszych na konwencie zajęć, od dbania o czystość, po przenoszenie rzeczy tam, gdzie powinny się znaleźć, aż do pomocy uczestnikom w odnalezieniu się na konwencie. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, to jest to wybór dla Ciebie.

Akredytacja
Sekcja Akredytacji stacjonuje tuż przy wejściu na konwent i zapisuje uczestników na listy akredytacyjne. Jeśli chciałbyś zostać naszym helperem i lubisz siedzieć w jednym miejscu, to opcja właśnie dla Ciebie.

Techniczni
Techniczni dbają o sprzęt niezbędny do sprawnego funkcjonowania konwentu – laptopy, rzutniki, głośniki, kable, zasilacze. Jeśli nie straszny Ci blue screen i umiesz wsadzić kabel USB za pierwszym razem – to sekcja dla Ciebie.

 

Zabezpieczenie
Zabezpieczenie odpowiada za egzekwowanie regulaminu imprezy, pilnuje wejść, sprawdza sale, dba o bezpieczeństwo i porządek na imprezie.

Medycy
Tam, gdzie przewija się armia uczestników i wspólnie rozpala się płomień wyobraźni, nietrudno o wypadek. I na ten wszelki wypadek są nasi medycy. Jeśli masz wiedzę z zakresu pierwszej pomocy i chcesz ją wykorzystać na konwencie to sekcja dla Ciebie.

Magazyn
Przy tak dużej imprezie jak nasza, wiadome jest, że zużywamy ogromne ilości zaopatrzenia. Dlatego też nasza sekcja logistyczna zajmuje się uporządkowaniem, katalogowaniem, wydawaniem tego co już mamy i dbaniem o to by nasze zapasy nie świeciły pustkami.

Blok technologiczny
Do obowiązków helperów bloku technologicznego należy pilnowanie porządku i bezpieczeństwa atrakcji w salach bloku, wspomaganie komunikacji pomiędzy twórcami atrakcji oraz pomoc w organizacji konkursu „Młody wynalazca”.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]